poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171981 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #465 dnia: 04 Maj 2013, 08:40:40 »
Dokładnie :)))
Co się będziemy, laski, dla jakiegoś gnojka wysilać 8)
Są miejsca i ludzie na tym forum, dla których warto poświęcić trochę swojego czasu, "maciek" się do nich nie zalicza.
Swoją droga, to zrobił kawał "dobrej " roboty 8) >:(.
Po jego chamskich odzywkach stracilam chęci na udzielanie się w innych sprawach, niż pogawędki o d...Maryni. Po co??? By potem jeden z drugim "wdzięczny" tak odpowiedział??? Po co robić za darmowe biuro pomocy prawnej , skoro mozna w tym czasie sobie pogadać z przyjaciółmi ?
A "maciek" , "maryan" , "lulek" i inni im podobni niech sobie prowadzą "mądre dyskusje" o polskich blachach, SKAT czy zasiłku rodzinnym między sobą  8) :P.
ha ha zapomnialas jeszcze o zasilku jak sie prace straci jak to tam bylo???a i jeszcze co mi sie nalezy od Danii!!!ale nadal uwazamze gdyby nie te nasze piekne cycuchy zdesperowane czy nie i ci piekni faceci to zycie byloby nudne .takze Maciej schyl glowe i przylacz sie do normalnej z humorem dyskusji i obroc wszystko na wesolo.

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #466 dnia: 04 Maj 2013, 16:42:48 »
Maciek nie wykazal sie polotem ani kultura. Ale myszka tez nie. Na ataki tez trzeba umiec odpowiedziec... Myszka nie potrafi. Zeszla ponizej poziomu Macka, niestety... Dostala chyba ,,slinotoku,, klawiatury, piszac coraz wieksze glupstwa.Tak jakby chciala sie pokazac od najbardziej prymitywnej strony. I pokazala.
Nikogo nie pouczam, brak mi zdolnosci pedagogicznych. i checi.
Zdazaly sie bardzo zajadle dyskusje na tym forum. Czasami bylo smieszno, czasami straszno. Zdarzaly sie juz ,,kliki,, rzucajace sie na przeciwnika w zjednoczonej zajadlosci. Ale to teraz :o. Proponuje, aby zainteresowani przejrzeli watek od poczatku i przeczytali swoje wypowiedzi. Nie sa ani konstruktywne ani smieszne, sa zenujace. Jedyna wypowiedzia z odrobina humoru w tej powodzi zalosci, sa komentarze Jomira. Szczytem falszu i zaklamania jest nawolywanie do ,,normalnej dyskusji z humorem,,. Slowo normalne nabralo nowego znaczenia.
I uprzedze. Bardzo trudno mnie obrazic albo urazic. Nie jest w stanie tego zrobic myszka, aisak, happybeti ani piotr...

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #467 dnia: 04 Maj 2013, 17:53:26 »
Maciek nie wykazal sie polotem ani kultura. Ale myszka tez nie. Na ataki tez trzeba umiec odpowiedziec... Myszka nie potrafi. Zeszla ponizej poziomu Macka, niestety... Dostala chyba ,,slinotoku,, klawiatury, piszac coraz wieksze glupstwa.Tak jakby chciala sie pokazac od najbardziej prymitywnej strony. I pokazala.
Nikogo nie pouczam, brak mi zdolnosci pedagogicznych. i checi.
Zdazaly sie bardzo zajadle dyskusje na tym forum. Czasami bylo smieszno, czasami straszno. Zdarzaly sie juz ,,kliki,, rzucajace sie na przeciwnika w zjednoczonej zajadlosci. Ale to teraz :o. Proponuje, aby zainteresowani przejrzeli watek od poczatku i przeczytali swoje wypowiedzi. Nie sa ani konstruktywne ani smieszne, sa zenujace. Jedyna wypowiedzia z odrobina humoru w tej powodzi zalosci, sa komentarze Jomira. Szczytem falszu i zaklamania jest nawolywanie do ,,normalnej dyskusji z humorem,,. Slowo normalne nabralo nowego znaczenia.
I uprzedze. Bardzo trudno mnie obrazic albo urazic. Nie jest w stanie tego zrobic myszka, aisak, happybeti ani piotr...
Super mnie to cieszy ;), pani od siedmiu bolesci, ktora zjadla wszystkie rozumy i przyszla laskawie z wysokosci nadetych ambicji oswiecic i pouczyc glupi ludek. Zastrzega, ze nie poucza, a... poucza :o. Ani grozne , ani smieszne, za to nadete i napuszone ;D.

1000 tak og i lige måge!
Uprzedzam, nie jestes w stanie zepsuc moj dobry humor. Nigdy 8)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #468 dnia: 04 Maj 2013, 18:12:16 »
Nadeta ambicja? Nie posiadam. Ambicje zawodowe i osobiste- spelnione. Wole wydawac sie napuszona-choc nie jestem- niz przasna i prymitywna. Nie odnosze sie do ludzi per gnojek, nie zasmiewam sie z ,,cycuchow,,, itd. Faktycznie, dziwna jestem...Nie moge popasc w samozachwyt, ze taka swojska jestem, forumowo popularna. Nie jest moim zamiarem psucie komukolwiek dobrego humoru. Plesc glupoty z wdziekiem, trzeba potrafic. Zatrzymac sie tez. Zanim w swoim zapedzeniu i zaslepieniu przebije sie dno- niestety glupoty.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #469 dnia: 04 Maj 2013, 18:19:06 »
Nadeta ambicja? Nie posiadam. Ambicje zawodowe i osobiste- spelnione. Wole wydawac sie napuszona-choc nie jestem- niz przasna i prymitywna. Nie odnosze sie do ludzi per gnojek, nie zasmiewam sie z ,,cycuchow,,, itd. Faktycznie, dziwna jestem...Nie moge popasc w samozachwyt, ze taka swojska jestem, forumowo popularna. Nie jest moim zamiarem psucie komukolwiek dobrego humoru. Plesc glupoty z wdziekiem, trzeba potrafic. Zatrzymac sie tez. Zanim w swoim zapedzeniu i zaslepieniu przebije sie dno- niestety glupoty.
Normalnie wpadlam w zachwyt. Tylko zmien moze, sugeruje delikatnie, dzial, na towarzyski ;) ;D ;D ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #470 dnia: 04 Maj 2013, 18:23:45 »
Zasmuce Cie aisak. Ale do swojego poziomu mnie nie sprowadzisz. I to jest wlasnie sposob w jaki prowadzisz dyskusje. Pograzasz sie sama  coraz bardziej. .
Nie z takimi egzemplarzami mialam juz do czynienia, rowniez na tym forum.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #471 dnia: 04 Maj 2013, 18:29:18 »
Zasmuce Cie aisak. Ale do swojego poziomu mnie nie sprowadzisz. I to jest wlasnie sposob w jaki prowadzisz dyskusje. Pograzasz sie sama  coraz bardziej. .
Nie z takimi egzemplarzami mialam juz do czynienia, rowniez na tym forum.
Ide spac. Zanudzilas mnie na maxa. Podziw szczery, walcz dalej... z wiatrakami :) ;)

ps pozdrow reszte moherowego bractwa ;) ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #471 dnia: 04 Maj 2013, 18:29:18 »

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #472 dnia: 04 Maj 2013, 18:58:42 »
Maciek nie wykazal sie polotem ani kultura. Ale myszka tez nie. Na ataki tez trzeba umiec odpowiedziec... Myszka nie potrafi. Zeszla ponizej poziomu Macka, niestety... Dostala chyba ,,slinotoku,, klawiatury, piszac coraz wieksze glupstwa.Tak jakby chciala sie pokazac od najbardziej prymitywnej strony. I pokazala.
Nikogo nie pouczam, brak mi zdolnosci pedagogicznych. i checi.
Zdazaly sie bardzo zajadle dyskusje na tym forum. Czasami bylo smieszno, czasami straszno. Zdarzaly sie juz ,,kliki,, rzucajace sie na przeciwnika w zjednoczonej zajadlosci. Ale to teraz :o. Proponuje, aby zainteresowani przejrzeli watek od poczatku i przeczytali swoje wypowiedzi. Nie sa ani konstruktywne ani smieszne, sa zenujace. Jedyna wypowiedzia z odrobina humoru w tej powodzi zalosci, sa komentarze Jomira. Szczytem falszu i zaklamania jest nawolywanie do ,,normalnej dyskusji z humorem,,. Slowo normalne nabralo nowego znaczenia.
I uprzedze. Bardzo trudno mnie obrazic albo urazic. Nie jest w stanie tego zrobic myszka, aisak, happybeti ani piotr...
no to mnie cieszy ale ja zamierzam omijac twoje posty szerokim łukiem .nie pouczasz a co robisz .ZNOW DLA CIEBIE DUZE LITERKI TRZY KROKI W BOK OD MOJEGO  NICKA .wpadlas jak filip i robisz zamet .wizytowke dobra sobie  wystawilas nie ma co! .mnie to nie rusza .popisz sobie z mackiem na privat .nudne posty twoje .obrazic moze cie trudno ale OLAC TAK JAK SIE SWOJSKO MOWI TO NIE BEDZIE DLA CIEBIE TEZ CHYBA SZOKIEM .zapomnialas jeszcze o 1941!i medalu nie dostaniesz ani miana kobiet z pieknymi cyckami.my i tak jestesmy piekne madre i wolimy juz MACKA NIZ CIEBIE .ZENADA ZE ODDYCHASZ TYM SAMYM POWIETRZEM CO MY :P :Pczytalas wszystkie nasze posty?tyle stron?to jednak jestes GŁUPIA .bo nikt madry by tego nie czytal.my to bazgrolimy dla wariatow.jaka krtytka co ty bredzisz ?sypiasz z mackiem jego nazwalam gnojkiem i coebie tez tak nazwe .kim ty jestes kto chce z toba dyskutowac .ktos mi napisal na privat ze ty bylas zakonnica al i bedzieszvumoralniac .zaloz swoj watek  .to jest moj ostatni post w stosunku do teojej nedznej krestury .chyba dawno po girach nie dostalas bo cie nisi .zegnam ozieble !i zostaw  aisak i hsppybeti i piotra w spokoju.kup sobie konia i ujezdzsj go .to terapia dla ciebie.zmoen lekarza ----TEN CIE OSZUKUJE :P
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2013, 19:34:34 wysłana przez myszka0807 »

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #473 dnia: 04 Maj 2013, 19:25:21 »
Zamet to tu juz chyba byl. I to niezly...Jak widze, konstruktywna krytyka jednak boli...
Nie wpadam na forum jak Filip z konopi, jestem na nim od dawna. Pisz w bardziej zrozumialy sposob. Nadmiar energii zuzytkuj w wartosciowy sposob-naucz sie gramatyki, zasad dobrego wychowania albo jezyka obcego.
Probujesz wykrecac kota ogonem. Wyzwalas Macka-ktorego ton wypowiedzi to tez nie moja bajka- od najgorszych gnojkow, itd., teraz wysylasz sygnaly pokojowe. Zastanowilabym sie na Twoim miejscu troche. Zmienila lekarstwa albo w koncu rozpoczela terapie. I tu bylam zlosliwa. Czy bezpodstawnie? Potrafisz tylko ujadac, zamiast wdac sie w dyskusje. Moze na argumenty? Zapomnialam, ze Ty tez masz z tym klopoty.Moja zlosliwosc nie jest w stanie dorownac Twojej. Przepraszam. Cierpiec nie bede.
Jak widze, konstruktywna krytyka jednak boli...Amen

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #474 dnia: 04 Maj 2013, 19:27:11 »
Zamet to tu juz chyba byl. I to niezly...Jak widze, konstruktywna krytyka jednak boli...
Nie wpadam na forum jak Filip z konopi, jestem na nim od dawna. Pisz w bardziej zrozumialy sposob. Nadmiar energii zuzytkuj w wartosciowy sposob-naucz sie gramatyki, zasad dobrego wychowania albo jezyka obcego.
Probujesz wykrecac kota ogonem. Wyzwalas Macka od najgorszych gnojkow, itd., teraz wysylasz sygnaly pokojowe. Zastanowilabym sie na Twoim miejscu troche. Zmienila lekarstwa albo w koncu rozpoczela terapie. I tu bylam zlosliwa. Czy bezpodstawnie? Potrafisz tylko ujadac, zamiast wdac sie w dyskusje. Moze na argumenty? Zapomnialam, ze Ty tez masz z tym klopoty.Moja zlosliwosc nie jest w stanie dorownac Twojej. Przepraszam. Cierpiec nie bede.
Jak widze, konstruktywna krytyka jednak boli...Amen
Dobra, passss. Poczytalam Twoje posty. Nieglupie. Ale z pozycji ambony tez, pani doktor ;). Moja racja jest mojsza, to fakt. Ale Twoja tez Twojsza, jak widze ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #475 dnia: 04 Maj 2013, 19:39:23 »
Profesor juz, wypraszam sobie :). A z racja tak juz jest. Moja jest zawsze mojsza. Ambona? Chyba jednak nie. Uwazam, ze w sprawach malej wagi, nie warto zanizac poziomu. Tez jestem malostkowa, ale jednak sie staram, bardzo sie staram czasami, wyrazac oglednie. Zlosliwa potrafie byc, bardzo nawet- post wyzej. Przeciwnik to niestety czasami bardzo ulatwia, ciezko sie powstrzymac z  riposta. Mimo ze czujesz, ze przeczolgalo sie w pewien sposob przeciwnika.  Z dzialem towarzyskim, to bylo duze potkniecie, naprawde. Ale spoko, spoko.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #476 dnia: 04 Maj 2013, 19:40:46 »
Najlepszym sposobem ignoruj jej posty poszmy dalej tak jak pisalismy nie odnoszac sie do glupot jskie wypowiada ona na forum .przy niej musimy polozyc sie na kolanach zeby dorownac do jej poziomu.jak poczatek weekendu..?piotrus i 1941 na plazy .js tez dzis bylam z rodzinka .ignora na cslego -potrafisz to ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #477 dnia: 04 Maj 2013, 19:43:40 »
Najlepszym sposobem ignoruj jej posty poszmy dalej tak jak pisalismy nie odnoszac sie do glupot jskie wypowiada ona na forum .przy niej musimy polozyc sie na kolanach zeby dorownac do jej poziomu.jak poczatek weekendu..?piotrus i 1941 na plazy .js tez dzis bylam z rodzinka .ignora na cslego -potrafisz to ;D
Nie doszlam dzis do plazy, zimno mnie wywialo, hihi. Zazdraszczam wiec 8) ;D. Jutro powtorne podejscie tylko rowerek z Køge odbiore, co by opaleni, tudziez inni na wystepach nie przygarneli bezpanskiego ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #478 dnia: 04 Maj 2013, 19:46:16 »
Profesor juz, wypraszam sobie :). A z racja tak juz jest. Moja jest zawsze mojsza. Ambona? Chyba jednak nie. Uwazam, ze w sprawach malej wagi, nie warto zanizac poziomu. Tez jestem malostkowa, ale jednak sie staram, bardzo sie staram czasami, wyrazac oglednie. Zlosliwa potrafie byc, bardzo nawet- post wyzej. Przeciwnik to niestety czasami bardzo ulatwia, ciezko sie powstrzymac z  riposta. Mimo ze czujesz, ze przeczolgalo sie w pewien sposob przeciwnika.  Z dzialem towarzyskim, to bylo duze potkniecie, naprawde. Ale spoko, spoko.
hehehehe, oki pani profesor. Forum to forum. Czasami taka forme przybiera. Cenie madrych ludzi. Ale powyglupiac sie i posmiac...tez bardzo lubie :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #479 dnia: 04 Maj 2013, 19:46:23 »
Profesor juz, wypraszam sobie :). A z racja tak juz jest. Moja jest zawsze mojsza. Ambona? Chyba jednak nie. Uwazam, ze w sprawach malej wagi, nie warto zanizac poziomu. Tez jestem malostkowa, ale jednak sie staram, bardzo sie staram czasami, wyrazac oglednie. Zlosliwa potrafie byc, bardzo nawet- post wyzej. Przeciwnik to niestety czasami bardzo ulatwia, ciezko sie powstrzymac z  riposta. Mimo ze czujesz, ze przeczolgalo sie w pewien sposob przeciwnika.  Z dzialem towarzyskim, to bylo duze potkniecie, naprawde. Ale spoko, spoko.
net ci darmowka uciekl .bo juz cie nie ma .a wegla poszlas dolozyc .dzieki tobie moze dojedziemy to 50 stron bo maciek kazal .a jak maciek kaze to dla nas  swietosc .pisz bardziej obszerniejsze posty .szybciej dobijemy do 50 .wyzej post ???a co w nim takiego powalajacego napisalas?

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #479 dnia: 04 Maj 2013, 19:46:23 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9376
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17201
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26751
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20104
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 14541
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja