poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171976 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #105 dnia: 29 Kwi 2013, 18:34:49 »
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #106 dnia: 29 Kwi 2013, 18:46:32 »
Tak czytam i czytam....koleżka chciał się czegoś dowiedzieć a wciągnęłaś go kobieto w nie potrzebną kłótnię.Nic na temat konkretnego nie napisałaś ale elokwencją przed koleżankami zabłysnąć chyba chcesz.Zarzucasz Jemu brak wychowania i kultury wyniesionej z domu...a sama dokładnie przeczytaj swoje posty....Anders dupsko zjechał...tranzystor itp.Podobno jesteś starsza...czytając Twoje posty mam wrażenie,że człowiek im starszy tym głupszy.Maciek prawdę napisał...nim nadeszła odsiecz w postaci koleżanek z towarzystwa wzajemnej adoracji to już cedziłaś posty w przepraszającym tonie.Chcesz komuś pomóc?....odpisz rzetelnie a nie nabijasz posty prowokując do kłótni.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #107 dnia: 29 Kwi 2013, 18:49:32 »
Tak czytam i czytam....koleżka chciał się czegoś dowiedzieć a wciągnęłaś go kobieto w nie potrzebną kłótnię.Nic na temat konkretnego nie napisałaś ale elokwencją przed koleżankami zabłysnąć chyba chcesz.Zarzucasz Jemu brak wychowania i kultury wyniesionej z domu...a sama dokładnie przeczytaj swoje posty....Anders dupsko zjechał...tranzystor itp.Podobno jesteś starsza...czytając Twoje posty mam wrażenie,że człowiek im starszy tym głupszy.Maciek prawdę napisał...nim nadeszła odsiecz w postaci koleżanek z towarzystwa wzajemnej adoracji to już cedziłaś posty w przepraszającym tonie.Chcesz komuś pomóc?....odpisz rzetelnie a nie nabijasz posty prowokując do kłótni.
A Ty? Niby w jakim celu? Pouczanie to nie najlepsza metoda...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #108 dnia: 29 Kwi 2013, 18:57:30 »
Zanim nie nastapily ataki personalne, informacje byly udzielane scisle w temacie.
Jasne jest, ze tak jak w innych zajeciach, tak i tu stawki sa na tyle zrozniowane i zalezne tez od pracowitosci, ze nie jest to "kalkowane" i ujac to mozna w drodze okreslenia "widelek" w jakich ten zarobek moze byc osiagniety.
Przy czym forum sluzy rownez rozrywce, bo nie doczytalem aby to byo charytatywne forum bezwarunkowej pomocy i informacji polonii.

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #109 dnia: 29 Kwi 2013, 19:10:02 »
A Ty? Niby w jakim celu? Pouczanie to nie najlepsza metoda...
Ja nie napisałem tego posta by sobie nabijać konto...wchodzę tu tylko by czytać i czasami o cos zapytać.Lecz gdy widzę jak wsiedliście na kolesia to wydaje mi się,że powinienem się za Nim ująć i zareagować.Ogólnie te forum schodzi na psy dzięki własnie takim ludziom jak Ty....bardziej duńscy niż duńczycy...mało komu pomagacie,wolicie się raczej unosić i pokazywać wyższość nad tymi,którzy tu dopabuse zaczynają i wszystkiego nie wiedzą.
Zanim nie nastapily ataki personalne, informacje byly udzielane scisle w temacie.
Jasne jest, ze tak jak w innych zajeciach, tak i tu stawki sa na tyle zrozniowane i zalezne tez od pracowitosci, ze nie jest to "kalkowane" i ujac to mozna w drodze okreslenia "widelek" w jakich ten zarobek moze byc osiagniety.
Przy czym forum sluzy rownez rozrywce, bo nie doczytalem aby to byo charytatywne forum bezwarunkowej pomocy i informacji polonii.
Rozrywką nazywasz koleżko osaczenie jakiegoś gościa?.....nędzne te rozrywki.
Bardzo bym prosił moderację o wyczyszczenie tematów ze zbędnych postów(moich też) i pozostawienie rzetelnych informacji.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #110 dnia: 29 Kwi 2013, 19:14:43 »
Ja nie napisałem tego posta by sobie nabijać konto...wchodzę tu tylko by czytać i czasami o cos zapytać.Lecz gdy widzę jak wsiedliście na kolesia to wydaje mi się,że powinienem się za Nim ująć i zareagować.Ogólnie te forum schodzi na psy dzięki własnie takim ludziom jak Ty....bardziej duńscy niż duńczycy...mało komu pomagacie,wolicie się raczej unosić i pokazywać wyższość nad tymi,którzy tu dopabuse zaczynają i wszystkiego nie wiedzą.Rozrywką nazywasz koleżko osaczenie jakiegoś gościa?.....nędzne te rozrywki.
Bardzo bym prosił moderację o wyczyszczenie tematów ze zbędnych postów(moich też) i pozostawienie rzetelnych informacji.
Ogolnie rzecz biorac..., malo kto na forum zaglada, dzieki takim ludziom, jak Ty ;). Madrzejszym i wiedzacym lepiej, hehehe. A komu Ty pomogles? Nikomu?  Coz, chyba mnie to nie dziwi :)

Przyganial kociol garnkowi... Mowi ci to co, szanowny lutek ;) ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #111 dnia: 29 Kwi 2013, 19:17:21 »
Nie wiem co Cie powstrzymuje przed wystapieniem do moderatora????
Zrob to.
Kolega zaczal ublizac, wiec spotkal sie z oporem czesci forum ktora tego nie akceptuje, wiec samoobrone nazywasz osaczaniem?
Nie zgadzam sie z Twoja ocena, tej akurat sytuacji.

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #111 dnia: 29 Kwi 2013, 19:17:21 »

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #112 dnia: 29 Kwi 2013, 19:27:25 »
Ani nie uważam się za mądrzejszego ani za wiedzącego lepiej...jeśli mam komuś pomóc nie muszę tego robić na ogólnym.I czytając co piszesz aisak zauważam jak sprytnie odwracasz kotka ogonkiem...malo kto zagląda na to forum dzięki takim ludziom jak ja?.....wątpię...nie udzielam się tutaj...nie gram delfickiej wyroczni więc to chyba nie o mnie chodzi.Ale kończąc tą jakże pouczającą dysputę z Tobą napiszę Ci krótko....szkoda prądu na Ciebie.
Kolego nie zamierzam z niczym występować do moderatora....prosiłem tylko by wyczyścił temat ze zbędnego OT(także mojego)....co do Twojego braku aprobaty...szanuję....ale również mam swój punkt widzenia.
Miłego wieczoru życzę!

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #113 dnia: 29 Kwi 2013, 19:35:25 »
Gdyby wszyscy chcieli "pomagac nie na ogólnym", to co byś czytał ty i tacy jak ty?
Nasze , "towarzystwa wzajemnej adoracji" pogwarki?
Żałosny jesteś.
Popatrz na ilość postów napisanych przez ciebie, a na ilość postów Aisak, 1941 i ich treść.
Kto tu pomaga, a kto sieje ferment?
"Ujmowanie się za koleżanką"?
A ty co robisz?
Masz jakiś interes prywatnie, by się w sprawie "maćka " odzywać?
Zaiste, "przyganiał kocioł garnkowi" 8) ::)
" Polak gorszego sortu"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #114 dnia: 29 Kwi 2013, 19:40:52 »
Ani nie uważam się za mądrzejszego ani za wiedzącego lepiej...jeśli mam komuś pomóc nie muszę tego robić na ogólnym.I czytając co piszesz aisak zauważam jak sprytnie odwracasz kotka ogonkiem...malo kto zagląda na to forum dzięki takim ludziom jak ja?.....wątpię...nie udzielam się tutaj...nie gram delfickiej wyroczni więc to chyba nie o mnie chodzi.Ale kończąc tą jakże pouczającą dysputę z Tobą napiszę Ci krótko....szkoda prądu na Ciebie.
Kolego nie zamierzam z niczym występować do moderatora....prosiłem tylko by wyczyścił temat ze zbędnego OT(także mojego)....co do Twojego braku aprobaty...szanuję....ale również mam swój punkt widzenia.
Miłego wieczoru życzę!
hehehe, nieomylny i wszechdecydujacy ;). Nastepne dziecko nieodrodnej manii na bezstresowe wychowywywanie. Zalapales sie co, hehe ;)?

Na mnie jeden tylko sposob dziala. Podpowiem: niezbedne w procesie myslowym komorki mozgowe u interlokutora  ;).

Proste, prawda :)?

btw, wytlumacz mi tylko jeden fenomen, prosze... Dlaczego tak namietnie mnie czytasz ;) ;D ;D ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #115 dnia: 29 Kwi 2013, 20:02:47 »
hehehe, nieomylny i wszechdecydujacy ;). Nastepne dziecko nieodrodnej manii na bezstresowe wychowywywanie. Zalapales sie co, hehe ;)?

Na mnie jeden tylko sposob dziala. Podpowiem: niezbedne w procesie myslowym komorki mozgowe u interlokutora  ;).

Proste, prawda :)?

btw, wytlumacz mi tylko jeden fenomen, prosze... Dlaczego tak namietnie mnie czytasz ;) ;D ;D ;D?

Ha a nad tym to sie akurat nie skupilem :) ;)
Ale pytanie dobre.

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Kwi 2013, 20:31:22 »
Jakie wielkie larum się podniosło ;D
Zaiste interlokutor w postaci myszki jest w sam raz....powala na kolana poziomem wypowiedzi,znajomością interpunkcji oraz ortografii tudzież wysokością IQ....jak widać swoj ciągnie do swojego :)
Powiem Wam krótko drogie panie....jesteście żenująco żałosne....PMS?....rychła menopauza czy po prostu "pokażę temu polaczkowi,że jestem bardziej duńska niż nie jedna dunka"? :)Nędza i nic wiecej 8)
Proszę sprytnie koleżki 1941 w to nie mieszać i nie chować się za Jego plecami bo nie mam nic do Niego :)

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #117 dnia: 29 Kwi 2013, 20:37:29 »
Lulek  fajnie ze wstales .jak to forum cie nudzi i uwazasz ze tu nic nie pisza ciekawego to wchodz na ciekawsze fora .wpadasz czytasz bez zrozumienia i uwazasz ze szukam aststy w obronie .i tu lulus sie mylisz bo asyste dajesz mackowi -masz materac  kolo niego?kolega z pokoju? To faktycznie bron go .nie pisalam w kontekscie przepraszajacym  poki odsiecz nie nadeszla bo juz nawet z odsiecza napisalam ułomowi ze nie mialal. Zlych intencji do niego on zaatakowal i ty to teraz robisz z kazdym kto ci nie daje braw .lulek przynudzasz twoja inteligencja jest na poziomie ,,0,,a probujesz oceniac innych .dwoch madrych ustawia wszystkich.my tu taaak dlugo ze robimy bledy .ignora twoich postow to by byla dobra ale pobawimy sie .bo maciek wczoraj uciekl spac a my juz z braku tematu o cyckach pisalismy .

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #118 dnia: 29 Kwi 2013, 20:40:31 »
Jakie wielkie larum się podniosło ;D
Zaiste interlokutor w postaci myszki jest w sam raz....powala na kolana poziomem wypowiedzi,znajomością interpunkcji oraz ortografii tudzież wysokością IQ....jak widać swoj ciągnie do swojego :)
Powiem Wam krótko drogie panie....jesteście żenująco żałosne....PMS?....rychła menopauza czy po prostu "pokażę temu polaczkowi,że jestem bardziej duńska niż nie jedna dunka"? :)Nędza i nic wiecej 8)
Proszę sprytnie koleżki 1941 w to nie mieszać i nie chować się za Jego plecami bo nie mam nic do Niego :)

Spoko Lutek, to tylko forum idzie wszystko przezyc! Przeciez tak na dobra mete wszystko to sie odnosi do oceny wyrywkowej uzytkownika, w zaleznosci od (w danym momencie) racji lub nie oraz postawy a nie w calosci personalnie, bo tak naprawde jak osobe ocenic?, po jakims wpisie ktory moze jest jakas prowokantka lub dla jaj? Natomiast kazdy ma charakterek to i "odpyskuje" za swoje, takie zycie.

piotr1

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Kwi 2013, 20:40:55 »
Jakie wielkie larum się podniosło ;D
Zaiste interlokutor w postaci myszki jest w sam raz....powala na kolana poziomem wypowiedzi,znajomością interpunkcji oraz ortografii tudzież wysokością IQ....jak widać swoj ciągnie do swojego :)
Powiem Wam krótko drogie panie....jesteście żenująco żałosne....PMS?....rychła menopauza czy po prostu "pokażę temu polaczkowi,że jestem bardziej duńska niż nie jedna dunka"? :)Nędza i nic wiecej 8)
Proszę sprytnie koleżki 1941 w to nie mieszać i nie chować się za Jego plecami bo nie mam nic do Niego :)

lutek, dobrze grasz..ale tak sie sklada zeten twoj niby-- kolezka-- czteryjeden, twoim kolezka nie byl i watpie zeby chcial kiedykolwiek byc, to po pierwsze primo
po drugie primo- nie wspominaj o interpunkcji i ortografii bo bedzie to tobie wspominane,ok?pozatym, skoro jestes taki sprytny inaczej to nie wiesz tego ze duzo ludzi ma tutaj klawiaturki dunskie?
po trzecie primo- nie cytuj mnie gdyzponiewaz nie zycze sobie aby byle kto mnie cytowal- nie chce mi sie wyjasniac 8)

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Kwi 2013, 20:40:55 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9361
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17173
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26716
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20066
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 14513
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja