poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171988 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ratatata

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 21
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #120 dnia: 29 Kwi 2013, 20:48:19 »
2/3 tego tematu to bełkot - panie moderatorze zrób pan coś z tym  8)

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #121 dnia: 29 Kwi 2013, 20:51:53 »
Lulek...luleczek....tak się zastanawiam myszko czy Ty aby cos poza 8 klasami szkoły podstawowej skończyłaś?....i na jez.polskim chyba ostra absencja była :)
piotrze...myślałem,że jest primo,duo & trio :)...a byle kto...to Cię zmajstrował :)
1941...KOLEGO :)....masz rację w stu procentach...ale jak już to rozpętałem to muszę to kontynuować...nie dam się zastraszyć i przegadać tym "mądralom" :)

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #122 dnia: 29 Kwi 2013, 20:58:10 »
Lulus ty nasza rozrywko pogadajmy o parkowaniu w Kopenhadze bo ja tam nic ciekawego nie napisze .ja akurat nie mam dunskiej klawiatury ale drapie  wszystko na iphoniku 5 .zablysnelam .wyjdzie 6 napewno bedzie za mnie pisac i wtedy bedzie ok .ale zarabisty jestes bo jestes zawodowym kabusewca .ciekawe jak ty piszesz jak miales rece zwiazane z tylu? Ja tez lubie takie gierki ale z facetami  ;Dy

Offline Ratatata

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 21
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #123 dnia: 29 Kwi 2013, 21:01:13 »
Myszka i to jest twoja taktyka?Czytać czyjeś wcześniejsze posty i je tu przytaczać w ośmieszający  sposób ??
Gratuluję!!!!

Lutek,bądź mądrzejszy,ustąp idio...  :-X

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #124 dnia: 29 Kwi 2013, 21:05:38 »
2/3 tego tematu to bełkot - panie moderatorze zrób pan coś z tym  8)
wiesz pisze lulek bo LUTEK TO  jakos brzydko .co do mojej edukacji szkolnej to naprawde nie irytuj sie tsk .napisze ci ze studiow nie posiadam ale ty zapewne masz .mykaj i prowokujesz jak maciek .nikt zastraszac cie cie chce .co cie obchodzi kto kogo splodzil ?ublizasz ludziom .splodzil go napewno czlowiek a nie tskie monstrum co ciebie .juz nie wiesz jak sie bronisz bo temat juz dawno ucichl a ty burze rozpetales .zalosny jestes bo i tak sie nikt z twoim zdaniem nie liczy

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #125 dnia: 29 Kwi 2013, 21:07:32 »
Wiedziałem,ze do tego dojdzie ;D...wywlekanie tego co ktoś kiedyś napisał...dobrze,że nie natrzepałem tak jak Ty tylu bzdur bo byś miała długą lekturę :)
Ratatata.....zgadza się.......bastuję...z głupim nie wygrasz :)
Za Twoje oraz KOLEGI :) 1941 zdrowie wznoszę toast herbatą ;D....jedni z niewielu normalni na tym forum....tak trzymać.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #126 dnia: 29 Kwi 2013, 21:08:04 »
Tak moja taktyka twoje tez sa do czytania ,moje i kazdego wiec gdzie masz problem .geby sie nie widzi to chociaz po postach mozna wiedziec z kim sie ma doczynienoa .jakis problem bo ja go nie mam

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #126 dnia: 29 Kwi 2013, 21:08:04 »

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #127 dnia: 29 Kwi 2013, 21:10:52 »
Wiedziałem,ze do tego dojdzie ;D...wywlekanie tego co ktoś kiedyś napisał...dobrze,że nie natrzepałem tak jak Ty tylu bzdur bo byś miała długą lekturę :)
Ratatata.....zgadza się.......bastuję...z głupim nie wygrasz :)
Za Twoje oraz KOLEGI :) 1941 zdrowie wznoszę toast herbatą ;D....jedni z niewielu normalni na tym forum....tak trzymać.
no i idz  sobie bo jestes najglupszym z nas wszystkich .wpadasz robisz burze ublizasz patrzysz w papiery ,kto kogo  na swiat sprowadzil .masz juz brawa i idz ustap takim wariatom jak my

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #128 dnia: 29 Kwi 2013, 21:14:28 »
Ty masz coś z głową kobieto.....niech Cię lekarz obejrzy bo stwarzasz zagrożenie..hehe

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #129 dnia: 29 Kwi 2013, 21:15:11 »
Jakie wielkie larum się podniosło ;D
Zaiste interlokutor w postaci myszki jest w sam raz....powala na kolana poziomem wypowiedzi,znajomością interpunkcji oraz ortografii tudzież wysokością IQ....jak widać swoj ciągnie do swojego :)
Powiem Wam krótko drogie panie....jesteście żenująco żałosne....PMS?....rychła menopauza czy po prostu "pokażę temu polaczkowi,że jestem bardziej duńska niż nie jedna dunka"? :)Nędza i nic wiecej 8)
Proszę sprytnie koleżki 1941 w to nie mieszać i nie chować się za Jego plecami bo nie mam nic do Niego :)
Lutek, dzieciaku, bawisz mnie coraz bardziej 8). Dzieki, ze w lasce swojej starasz sie nas podsumowac. Dobroc Twa nie zna po prostu granic, tak sadze ;).  Kompleks Edypa moze?  Coz, kazdy ma swoje zboczenia, nic mi do Twoich 8).

btw, 1941 to wydaje mi sie odrebna istota ludzka, ktora pisze we wlasnym imieniu, no chyba ze Ty wszechwiedzacy lutek wiesz lepiej, jak zwykle zreszta ;) ;D?

Ale produkuj sie, prosze dalej, lubie sie smiac ;D ;D ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #130 dnia: 29 Kwi 2013, 21:17:31 »
Ty masz coś z głową kobieto.....niech Cię lekarz obejrzy bo stwarzasz zagrożenie..hehe
oto kolejny przyklad nie smiecenia na forum a takze rzetelnych i bezwzglednie niezbednych informacji w temacie:
"Praca przy gazetach-zarobki"

lutek, tak trzymaj, nie zawiedz mnie ;D ;D ;D!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

piotr1

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #131 dnia: 29 Kwi 2013, 21:18:26 »
Lulek...luleczek....tak się zastanawiam myszko czy Ty aby cos poza 8 klasami szkoły podstawowej skończyłaś?....i na jez.polskim chyba ostra absencja była :)
piotrze...myślałem,że jest primo,duo & trio :)...a byle kto...to Cię zmajstrował :)
1941...KOLEGO :)....masz rację w stu procentach...ale jak już to rozpętałem to muszę to kontynuować...nie dam się zastraszyć i przegadać tym "mądralom" :)

lutek, chyba cie nie urazilem?- a skoro nie, to teraz sie postaram troszke..
uwazam cie za byle kogo i mam takie prawo, szkoda ze twoja stara cie jednak nie polknela lub wyplula....lutek...nie chce mi sie gadac z takim cymbalem jak ty, ale wycieczek personalnych nie daruje takiemu burakowi
pozatym co niby rozpetales, zalosny fiucie?- nie schlebiaj sobie tak..idz sie dowartoswciowac do zony , chyba ze ona tez ma cie dosc..

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #132 dnia: 29 Kwi 2013, 21:19:30 »
Wiedziałem,ze do tego dojdzie ;D...wywlekanie tego co ktoś kiedyś napisał...dobrze,że nie natrzepałem tak jak Ty tylu bzdur bo byś miała długą lekturę :)
Ratatata.....zgadza się.......bastuję...z głupim nie wygrasz :)
Za Twoje oraz KOLEGI :) 1941 zdrowie wznoszę toast herbatą ;D....jedni z niewielu normalni na tym forum....tak trzymać.

Dzieki, no ale ja tez mam czasami "zjazdy", no tak to sie zdarzy w toku "sprzyjajacych" okolicznosci. :D ;) 8)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #133 dnia: 29 Kwi 2013, 21:20:48 »
Lulek...luleczek....tak się zastanawiam myszko czy Ty aby cos poza 8 klasami szkoły podstawowej skończyłaś?....i na jez.polskim chyba ostra absencja była :)
piotrze...myślałem,że jest primo,duo & trio :)...a byle kto...to Cię zmajstrował :)
1941...KOLEGO :)....masz rację w stu procentach...ale jak już to rozpętałem to muszę to kontynuować...nie dam się zastraszyć i przegadać tym "mądralom" :)
dzizes , masakra, wyszlo szydlo, fujjjj, ze sie tak wyraze..... z wora 8) ;D ;D ;D ;D!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #134 dnia: 29 Kwi 2013, 21:28:41 »
piotrze...ja wiem,że Ty tu grasz takiego macho..czyt.cwaniaka z miodem w uszach... ale nie chcesz chyba skonczyć z w/w fiutem w gębie? :)
Napinajcie się nadal dziewczynki...tylko uwaga na gumę w majtach :)
I nie chce mi się już z Wami gadać...bo nie chce mi się chcieć :)
Pozdro dla normalnych :)

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #134 dnia: 29 Kwi 2013, 21:28:41 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9391
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17236
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26786
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20134
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 14564
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja