poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Uwaga nieuczciwy pracodawca.  (Przeczytany 122863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Wrz 2009, 17:58:35 »
a co do tego k.f i e.w to znasz moze imie kogos z tych inicjalow bo tez znalam kogos kto tak robil na fyn i moze wlasnie to oni???
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

ankamal32

  • Gość
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Paź 2009, 09:39:21 »
do moda-mam prawo nazywac ich zlodziejami bo dla mnie to sa zlodzieje!!!!gdyby nie to,ze teraz klaus find i ewka wolk zastraszaja ludzi kryminalistami to ujawnialabym nazwisko.tak,to dzieje sie na fynie,oni mieszkaja w gudbjergu,kolo svenborga.nie powiecie mi,ze branie za prace po pare tysiecy za prace to nie jest zlodziejstwo.i nie palcenie atp,zero nadgodzin?ludzie,nie wiecie to nie mowcie co moge ,a czego nie moge pisac.

ankamal32

  • Gość
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Paź 2009, 09:43:21 »
do zelandii-przejezyczylam sie.do martuchnam-wczoraj byly inicjaly,dzisiaj usunieto.ha ha.nie zdziwie sie,jak moj post w calosci zostanie usuniety bo tu sie robi,jak za rzadow kaczuchow w polsce,cenzura,cenzura!!!!!!moize to kolejni polacy,ktorzy najpåierw rozpisuja sie o nieuczciwych pracodawcach,a potem biora w lape i koniec tematu!!!kontakt do mnie to renatasorensen@hotmail.com

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Paź 2009, 11:00:11 »
Nie ma potrzeby usuwania Twojego posta. Ale pamietaj, ze slowa: zlodziej czy kradziez maja swoja konkretna definicje. "Branie za prace po pare tysiecy" i nie placenie atp to nie jest zlodziejstwo. Jesli Klaus i Ewka zajrza na forum moga Ci wytoczyc sprawe o znieslawienie, ktora na pewno przegrasz. Ale to jest Twoj wybor i Twoje ryzyko.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Paź 2009, 11:20:51 »
coraz częściej widać są wypisywane epitety których nie powinno być. Nie można tego normalnie załatwić, trzeba wypisywać rzeczy tak ostro gdzie nie ma drugiej strony. Tak najłatwiej....

Dla co niektórych obrazić, oskarżyć to takie proste. Jak Juta wspomniała każdy może być pociągnięty do odpowiedzialności za bezpodstawne oskarżenia zwłaszcza, że nie ma wyroku.

Ile łatwiej by było przedstawić problem, przedyskutować normalnie a następnie wyciągnąć wnioski i może wspólnie zaatakować na legalu.

szpula

  • Gość
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Paź 2009, 15:31:17 »
nie wiem czy ktos to jeszcze czyta,bo to stary watek,ale jedno mnie dziwi,rodacy ktorzy nazekaja ze zostali oszukani,wiedzacy kto jest nieuczciwy,wiedzac kto zatrudnia na czarno,pracownicy ktorzy nie otrzymuja wynagrodzenia,dlaczego sie dawac?nie bac sie,to pracodawca ma obowiazek przedstawienia umowy,jesli dzieje sie tak ze jak sie upomnimy on proponuje prace na czarno,albo wypad to poprostu zgłaszajmy to.niech sie za takich wezmą,dobiora sie im do dupy,tępić chamstwo i wyzysk.

AnonimoweOgłoszenie

  • Gość
kucharze !!
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Gru 2009, 17:16:45 »
Przestrzegam kolegów po fachu i innych przed restauracja Mona LIla Cafe na Frederiksberg w Kopenhadze.Jej wlascicielka jest dunka pochodzenia polskiego.Oszustka i kretaczka a w dodatku ma niewyparzony pysk i jest bez szkoly a dyryguje i wkreca kity jak ich malo.Zatrudnia na czarno i oferuje 20KR/h a czasem wogole nie placi.U niej o kase trzeba sie prosic kilka dni.W dodatku mi zabrala paszport w celu - niby spisania danych na kontrakcie (którego nigdy nie dostalem), przetrzymywala mi ten paszport i w dodatku grozila policja.Raz trafila sie nawet sytuacja ze w nocy po zamnkieciu restauracji kazal mi jechac do Polski zostawiajac golego bez kasy na ulicy.Po prostu wyzyskiwaczka! Uwazajcie na te z....
« Ostatnia zmiana: 25 Gru 2009, 16:44:33 wysłana przez Juta »

poloniainfo.dk

kucharze !!
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Gru 2009, 17:16:45 »

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #52 dnia: 25 Gru 2009, 16:43:38 »
Zachowujcie sie po prostu jak normalni dorosli ludzie: najpierw kontrakt, potem praca. Obcemu czlowiekowi nie daje sie swojego paszportu, tak samo jak nie daje sie karty kredytowej ( no chyba, ze mowimy o odprawie paszportowej na lotnisku lub wizycie w banku).

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Gru 2009, 12:03:03 »
Nie ma potrzeby usuwania Twojego posta. Ale pamietaj, ze slowa: zlodziej czy kradziez maja swoja konkretna definicje. "Branie za prace po pare tysiecy" i nie placenie atp to nie jest zlodziejstwo. Jesli Klaus i Ewka zajrza na forum moga Ci wytoczyc sprawe o znieslawienie, ktora na pewno przegrasz. Ale to jest Twoj wybor i Twoje ryzyko.


Zeby  wytaczac  komus  tutaj sprawe  o  znieslawienie  trzeba  raczej  samemu byc  adwokatem  i prowadzic  wlasna  sprawe .
W przeciwnym  wypadku  zenujaco niskie  odszkodowania nie  wystarcza nawet na pokrycie  kosztow .  ;D

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Gru 2009, 22:19:27 »
Ale taki proces daje namiar na konkretna osobe, ktorej mozna potem wyjasnic przy pomocy bejsbola, ze nie nalezy tak brzydko pisac ;)

AnonimoweOgłoszenie

  • Gość
UWAGA! przestrzegam przed nieuczciwym pracodawca - bilka neastved
« Odpowiedź #55 dnia: 02 Lut 2010, 16:32:09 »
Przestrzegam przed firma eventforce, stosuja mobbing, do tego stopnia ze nie pozwalaja wyjsc do toalety w trakcie pracy, praca gorzej jak na akord. naciagaja ludzi na darmowa prace na probe obiecujac kontrakty, pozniej jak sie okazuje ta osoba ma miec prace tylko  na telefon, jesli zrezygnuje miedzy czasie nie dostanie wynagrodzenia.

malutka55

  • Gość
praca w Hillerod
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Lut 2010, 17:56:21 »
nie polecam osz..... potrzebują pracowników a pozniej nie daja ani umowy ani pieniedzy!!!!!!!!!praca cieżka,mydlą oczy kazdemu.Osz.... !!!!!!
« Ostatnia zmiana: 07 Lut 2010, 10:22:30 wysłana przez Juta »

Offline kuczisor

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca w Hillerod
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Lut 2010, 18:22:18 »
dobra rada dla ciebie i dla innych  ,nie zaczynajcie pracy bez podpisania kontraktu , umowy. Najpierw papier o zatrudnieniu później praca , nigdy odwrotnie!!!!

Offline ona24

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
praca w Hillerod!
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Lut 2010, 00:19:06 »
Witam!
 Jeszcze 15 min istniała tu wiadomosc, w ktorej jakas osoba oczernila firme, ktora poszukuje osob do pracy przy sprzataniu.
(od moda: wiadomosc jest powyzej, ale przenioslam ja we wlasciwe miejsce podobnie jak twojego posta)

Pracuje w tej firmie, i jeszcze nie zdarzylo sie,aby nie wyplacono nam pieniedzy czy spozniono sie z wyplata. Ktos wypisuje tu bzdury, przez co ogloszenie jest nadal aktualne. Adres internetowy firmy to www.shinedenmark.dk
W firmie pracują w większosci Polacy, szefem jest Dunczyk, ktory moze i jest wymagajacym szefem,ale jak najbardziej uczciwym.
Szef nie "zatrudnia" na czarno, bez zołtych kart nie ma nawet o czym gadac.

Wiec jesli ktos mieszka w Hillerod i chce dorobic sprzatajac 3 razy w tyg. po 2 godziny ( od 8-10 rano) to prosze dzwonic pod numer 0048513865856. podam wiecej informacji, odpowiem na pytania i skieruje do szefa. Znajomosc j.angielskiego mile widziana, gdyz szef nie mowi po polsku. pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 07 Lut 2010, 10:21:28 wysłana przez Juta »

Offline Zurich

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca w Hillerod!
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Lut 2010, 07:00:15 »
Nie wien czy to tylko u mnie ale z tym linkiem jest jakis problem bo nie wchodzi.

poloniainfo.dk

Odp: praca w Hillerod!
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Lut 2010, 07:00:15 »

 

UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 16513
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
UWAGA na pasazerow

Zaczęty przez mikmi03Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5689
Ostatnia wiadomość 06 Cze 2015, 05:19:58
wysłana przez happybeti
uwaga na oszustow samochodowych na dba.dk

Zaczęty przez vaxa_rysDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10724
Ostatnia wiadomość 10 Sty 2012, 22:05:47
wysłana przez vaxa_rys
Uwaga kabusewcy!!!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4685
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2012, 17:13:12
wysłana przez vordingborg
UWAGA -- ogloszenie!

Zaczęty przez TulaDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11097
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2008, 20:20:20
wysłana przez Manior