poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Samochody na polskich numerach-przepisy  (Przeczytany 228668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tragedia

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #465 dnia: 19 Mar 2009, 13:55:56 »
Mam pomysł. Wszyscy którzy są przeciwni przestrzeganiu przepisów w Danii niech wracają do Polski, tam z pewnością zarobią na wypasione fury. Tylko brać, brać, brać.................... i nic od siebie. Skończmy już tę dyskusję, Ci co nie chcą przestrzegać przepisów do Polski, tam nie będziecie mieli problemu, bo nie będzie was stać na żadne auto. Tu nie chodzi o to że duńskie auta są drogie, (bo można znaleźć  w dobrej cenie,) tylko o to że polak musi się pokazać co to on ma...to do tych co tak najeżdżają na te duńskie prawo, a siedzą tu. Każdy jest wolny, pakować się i wyjeżdżać.

Offline ciacho

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #466 dnia: 19 Mar 2009, 14:16:21 »
Mam pomysł. Wszyscy którzy są przeciwni przestrzeganiu przepisów w Danii niech wracają do Polski, tam z pewnością zarobią na wypasione fury. Tylko brać, brać, brać.................... i nic od siebie. Skończmy już tę dyskusję, Ci co nie chcą przestrzegać przepisów do Polski, tam nie będziecie mieli problemu, bo nie będzie was stać na żadne auto. Tu nie chodzi o to że duńskie auta są drogie, (bo można znaleźć  w dobrej cenie,) tylko o to że polak musi się pokazać co to on ma...to do tych co tak najeżdżają na te duńskie prawo, a siedzą tu. Każdy jest wolny, pakować się i wyjeżdżać.


baaaaardzo dobrze powiedziane! nic dodac nic ujac 8)

gość

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #467 dnia: 19 Mar 2009, 14:25:42 »
Ty gościu pszestań prawić takie morały jak cie stać to rejesrtuj auto,tylko mnie na takie coś niestać za granicą pszyjechalem tu z rodziną odłożyc pare groszy na jakieś mieszkanie w polsce,i uwierz że melonów niezarabiam,opłacić mieszkanie wyżywić tu rodzine zostaje ci wielka chała niezapomnij ze i są tu też tacy co ich niestać na opłacenie auta,a jeżdze golfem starym z 1991,a takie cwaniaki jak wy to tylko umnienie dorzucic do pieca,zgodze sie jesteś sam jeżdzisz extra autem opłacaj bo wstyd było by nieopłacic,ale mnie narazie niestac 

;)

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #468 dnia: 19 Mar 2009, 14:40:50 »
Ty gościu pszestań prawić takie morały jak cie stać to rejesrtuj auto,tylko mnie na takie coś niestać za granicą pszyjechalem tu z rodziną odłożyc pare groszy na jakieś mieszkanie w polsce,i uwierz że melonów niezarabiam,opłacić mieszkanie wyżywić tu rodzine zostaje ci wielka chała niezapomnij ze i są tu też tacy co ich niestać na opłacenie auta,a jeżdze golfem starym z 1991,a takie cwaniaki jak wy to tylko umnienie dorzucic do pieca,zgodze sie jesteś sam jeżdzisz extra autem opłacaj bo wstyd było by nieopłacic,ale mnie narazie niestac 
...rozumiem cie doskonale - mnie nie stac na dvd wiec sobie go ze sklepu wzialem, chociaz to niby niezgodne z tutejszym prawem. jak bede bogaty to sobie moze kupie.

anetart

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #469 dnia: 19 Mar 2009, 15:28:14 »
troche nie zrozumialam z ta unia ..(*?)
 ale cóz, ja nie przecze ze tak nie zrobie, moze i kupuie dunskie auto, ale bede miala wtedy 2 , a 2 mi nie potrzebne. powiem tak , nie zarabiam kokosów , nie po to tu jestem zeby brac kredyt, a to na co mnie tu stac z odłozenia z kilku wypłat to nie bedzie nic rewelwcyjnego.niestety obawiałabym sie tym autem  jezdzic co 1.5 msc 2400 km, poniewaz najwazniejsze w tym momencie jest moje zycie i zdrowie .,


To kup sobie skuter a do polski masz pociag

skorpio

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #470 dnia: 19 Mar 2009, 16:36:15 »
widze ze same cwaniaki sie odzywaja, Ci co maja wspólmałżonłków Duńczyków i im jest ;atwo wydac 200 000 kr !!!! albo Ci co auta nie maja bo prawka nie zdali, ludzi zastanówcie sie co wy piszecie
Mam pomysł. Wszyscy którzy są przeciwni przestrzeganiu przepisów w Danii niech wracają do Polski, tam z pewnością zarobią na wypasione fury. Tylko brać, brać, brać.................... i nic od siebie. Skończmy już tę dyskusję, Ci co nie chcą przestrzegać przepisów do Polski, tam nie będziecie mieli problemu, bo nie będzie was stać na żadne auto. Tu nie chodzi o to że duńskie auta są drogie, (bo można znaleźć  w dobrej cenie,) tylko o to że polak musi się pokazać co to on ma...to do tych co tak najeżdżają na te duńskie prawo, a siedzą tu. Każdy jest wolny, pakować się i wyjeżdżać.


a Ty tragedia co królową Danii jestes ? ze wszystkich wyganiasz, oj nie życze Ci zeby na Ciebie pora przyszła ze na bruku zostaniesz ze swoimi ideami i to Ty do Polski wrócisz...z niczym , ups sorki z dunskim autem , albo co gorsza ogromnym kredytem na to auto :))

chyba ze robisz tak jak ktos podisany jako ;)



lilianka

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #471 dnia: 19 Mar 2009, 16:39:22 »
Ten watek pokazuje jak to jest z nami Polakami co jeden to mądrzejszy ...
według mnie jakis moderator powinien zakonczyc tą bezsensowna dyskusje.,
Juz napisałam jak ktos chce niech jezdzi na takich blachach na jakich mu sie podoba( nie Wasze ryzyko )
a tragedia troche przesadziłes z tym exportem Polaków do Polski .

poloniainfo.dk

Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #471 dnia: 19 Mar 2009, 16:39:22 »

Rajchman

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #472 dnia: 19 Mar 2009, 16:45:21 »
Komentarzami osob typu tragedia nie ma co sobie glowy zawracac, bo jak cenne moga byc rady osoby, ktora mysli, ze porzadne auto kupuje sie w celu pokazania sie przed innymi? A moze ktos ceni sobie bezpieczenstwo, komfort i niezawodnosc  ???

Poza tym nie rozumiem co kogo obchodzi jakim autem jezdza inni? Niech kazdy zajmie sie swoim podworkiem.
Ja jezdze na PL blachach i jezdzil bede. Gdyby taka jazda byla niezgodna z prawem UE to na pewno utworzono by wydzial do zwalczania osob poruszajacych sie na "obcych blachach", bo takiej drugiej kury znoszacej zlote jajka szybko by nie znaleziono.

Jak pobede jeszcze lat kilka to ... prawo dunskie pewnie sie zmieni  :)

lilianka a jakie to autko posiadasz? - chodzi mi o marke, ktorej nie kradna :)

lilianka

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #473 dnia: 19 Mar 2009, 17:17:59 »
RAJCHMAN ja wiem ze kazdy samochód  mozna ukrasc , a jaki mam napsize Ci na priva albo cos, jak podasz ...

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #474 dnia: 19 Mar 2009, 18:13:19 »
A ja podsłyszałem ostatnio sposób jaki wymyśliła pewna księgowa(Duńska żeby nie było). Otóż trzeba oddać żółtą kartę (wymeldować się ??).
Na oko ma to sens ... ale z drugiej strony łamie przepisy o meldunku o odcina dostęp do pomocy lekarskiej i wielu wielu innych rzeczy.

"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Peter

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #475 dnia: 19 Mar 2009, 18:18:53 »
A ja podsłyszałem ostatnio sposób jaki wymyśliła pewna księgowa(Duńska żeby nie było). Otóż trzeba oddać żółtą kartę (wymeldować się ??).
Na oko ma to sens ... ale z drugiej strony łamie przepisy o meldunku o odcina dostęp do pomocy lekarskiej i wielu wielu innych rzeczy.



Bez urazy Willy. Ja wolę z kolei pomysły Komisji Europejskiej
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,1289975.html

A takiego procesu Dania nie wygra.

Offline polak

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna, portretowa, ciązowa, akt
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #476 dnia: 19 Mar 2009, 18:48:11 »
Ciekawe jak to się zakończy...

gosc

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #477 dnia: 19 Mar 2009, 18:54:34 »
A ja podsłyszałem ostatnio sposób jaki wymyśliła pewna księgowa(Duńska żeby nie było). Otóż trzeba oddać żółtą kartę (wymeldować się ??).
Na oko ma to sens ... ale z drugiej strony łamie przepisy o meldunku o odcina dostęp do pomocy lekarskiej i wielu wielu innych rzeczy.


nie ma... moja kolezanka nie ma zoltej karty mieszka na campingu(czyli nie ma adresu)Wyslala blankiet o pozwolenie na jazde przez rok czasu i przyszla jej odp na polski adres-omdowa
Uzasadnienie
Nie ma takiej mozliwosci zeby codziennie dojezdzac do polski

KIKI

  • Gość
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #478 dnia: 19 Mar 2009, 18:56:08 »
Ciekawe jak to się zakończy...
Zerknij na date!!!

Offline polak

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna, portretowa, ciązowa, akt
Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #479 dnia: 19 Mar 2009, 18:58:59 »
Zerknij na date!!!
:o w takim razie moja wina ;D

znaczy że nie zakończy się...hihi :D

poloniainfo.dk

Odp: Samochody na polskich numerach-przepisy
« Odpowiedź #479 dnia: 19 Mar 2009, 18:58:59 »

 

Czerwony MALUSZEK 126 p na polskich blachach w Aarhus

Zaczęty przez Ania i JustynaDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 21646
Ostatnia wiadomość 09 Sie 2013, 18:50:16
wysłana przez piotr1
Pożyczony samochód na polskich blachach.

Zaczęty przez nilaDział Hydepark

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 25645
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2010, 14:05:29
wysłana przez zozolek
Opodatkowanie polskich oszczędności

Zaczęty przez liliaDział Podatki

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 22869
Ostatnia wiadomość 24 Cze 2010, 07:45:51
wysłana przez neletop
o polskich dzieciach deportowanych do Rosji

Zaczęty przez neletopDział Kultura

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8592
Ostatnia wiadomość 13 Lut 2010, 15:28:30
wysłana przez neletop
Praca na POLSKICH warunkach w Danii - Co to jest ??

Zaczęty przez willyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 40450
Ostatnia wiadomość 12 Kwi 2010, 21:00:42
wysłana przez turbo