poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Uwaga nieuczciwy pracodawca.  (Przeczytany 122641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ona24

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: praca w Hillerod!
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Lut 2010, 10:07:01 »
Nie wien czy to tylko u mnie ale z tym linkiem jest jakis problem bo nie wchodzi.


Przepraszam, Danmark napisalam przez literke "e" a nie "a". To jest poprawny link: www.shinedanmark.dk

Offline dania_d

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 38
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca w Hillerod!
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Lut 2010, 14:07:13 »
Witam!
 Jeszcze 15 min istniała tu wiadomosc, w ktorej jakas osoba oczernila firme, ktora poszukuje osob do pracy przy sprzataniu.
(od moda: wiadomosc jest powyzej, ale przenioslam ja we wlasciwe miejsce podobnie jak twojego posta)

Pracuje w tej firmie, i jeszcze nie zdarzylo sie,aby nie wyplacono nam pieniedzy czy spozniono sie z wyplata. Ktos wypisuje tu bzdury, przez co ogloszenie jest nadal aktualne. Adres internetowy firmy to www.shinedenmark.dk
W firmie pracują w większosci Polacy, szefem jest Dunczyk, ktory moze i jest wymagajacym szefem,ale jak najbardziej uczciwym.
Szef nie "zatrudnia" na czarno, bez zołtych kart nie ma nawet o czym gadac.

Wiec jesli ktos mieszka w Hillerod i chce dorobic sprzatajac 3 razy w tyg. po 2 godziny ( od 8-10 rano) to prosze dzwonic pod numer 0048513865856. podam wiecej informacji, odpowiem na pytania i skieruje do szefa. Znajomosc j.angielskiego mile widziana, gdyz szef nie mowi po polsku. pozdrawiam.



Ciekawa informacja. Jak ktoś może wypowiadać się o firmie  :-\, skoro tam nie pracuje, bo co za polak używa polskiego numeru w Danii. To chyba Pan lub Pani co szuka naiwnych w PL.  I wiadomości ma tylko  dwie. Zawsze jak jest jakiś post o polecaniu pracodawcy co wszystko go oczerniają. I osoba polecająca ma tylko wypowiedzi w tym wątku to przepraszam bardzo  ;D
Pozdrawiam
Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

Offline ines2314

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #62 dnia: 08 Lut 2010, 11:21:05 »
zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego wczesniej nikt nie dal zadnego ostrzezenia ze ta firma jest nie uczciwa  tylko dopabuse po okazaniu sie jej ogloszenia zrobiono na nia nagonke... :-\

Offline Emill

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 19
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +5/-3
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Lut 2010, 16:36:04 »
zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego wczesniej nikt nie dal zadnego ostrzezenia ze ta firma jest nie uczciwa  tylko dopabuse po okazaniu sie jej ogloszenia zrobiono na nia nagonke... :-\
Żeby było mniej chętnych  :D  :D  :D

Offline ines2314

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #64 dnia: 08 Lut 2010, 17:04:51 »
Żeby było mniej chętnych  :D  :D  :D
pewnie tak  ;D

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Lut 2010, 19:40:56 »
Tak się składa, że ja pracuję dla tej firmy (konkretniej to mam 3 miesięczną przerwę, ale w maju wracam). Może warunki tam nie są jakieś oszałamiające i zdarza się, że spóźniają się z wypłatą, ale ogólnie pieniądze zawsze są. Co mi się tam nie podoba to to, że traktują człowieka na każdym kroku jak złodzieja... Poza tym trzeba prać samemu wszystkie ścierki i mopy a potem nie można się doprosić o pieniądze za to po 5 miesięcy. Jak ktoś sobie chce dorobić kilka godzin tygodniowo to jest ok.

Offline Q7

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga dunska swinia
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Lut 2010, 00:49:55 »
za bardzo bierzesz to do siebie.,
Dunczycy lubia zyc wygodnie, nie wiem ja dlugo jestes w danii ale oni robia to co do nich nalezy i zzasdaniczo nieluvbia tracic czasu na drobne prace reczne. WEola ten czas spedzic wsod znajomych. Dlatego mozna odniesc wrazenie ze malo sie znaja, a oni poprostu nie chca wiecej roboc niz to co wykonuja w pracy. Wiec Tula nie przypisuj mi ze generalizuje. tak poprostu jest.
Zgadza sie w 100% ,Dunczyk prace szanuje,w grudniu sie wymienia fuge,a w kwietniu te sama fuge sie wycina bo sie zluszczyla od mrozu,i na nowo fuguje,i robota jest na okraglo,nie bede sie buntowal z tego powodu,ani pouczal szefa,choc jak to widze krew mnie zalewa. ;D

poloniainfo.dk

Odp: Uwaga dunska swinia
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Lut 2010, 00:49:55 »

Offline jawach

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #67 dnia: 16 Lut 2010, 14:52:17 »
Też pracowałem na Frederiksbergu w MONA LILA CAFE ,zgadzam się z zarzutami poprzednika , wszystko to prawda . Ja juz załatwiam sobie wszystko u prawników -praca na czarno ,brak meldunku itp , mam jeszcze parę rzeczy w zanadżu. Kto chce wiadomopści mój nr. 0048 883 20 59 61

Offline micura

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Oszukani przez Flexworkers !!
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Mar 2010, 10:18:13 »
Wypadałoby ponownie ostrzec wszystkich tych którzy w przyszłości mają zrobić karierę w Danii. Uważajcie bo zostaniecie okłamani i oszukanii !!! Stracicie niepotrzebnie czas, nie dostaniecie zadnej szansy na prace oraz pozostaniecie bez środków do utrzymania. Zapraszam wszytskich do dyskusji ktorzy uczestniczyli w kursie organizowanym przez Flexworkers do wypowiedzenia sie na forum ile stracili poprzez tą firmę zdrowia, pieniedzy i prywatnego zycia !!

nufama

  • Gość
Odp: Oszukani przez Flexworkers !!
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Mar 2010, 11:51:41 »
czy to  bylo szkolenie zwiazane z energia wiatrowa ? z wiatrakami ?

Offline micura

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Mar 2010, 14:38:04 »
Nie ma znaczenia jaki kurs, obsługa firmy ta sama i szef ten sam.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #71 dnia: 02 Mar 2010, 15:10:37 »
Też pracowałem na Frederiksbergu w MONA LILA CAFE ,zgadzam się z zarzutami poprzednika , wszystko to prawda . Ja juz załatwiam sobie wszystko u prawników -praca na czarno ,brak meldunku itp , mam jeszcze parę rzeczy w zanadżu. Kto chce wiadomopści mój nr. 0048 883 20 59 61

Medal ma dwie strony. Jezeli przyjellas prace na czarno calkiem swiadomie (nie placilas podatku itp.) to zarowno pracodawca jak i Ty ponosicie odpowiedzilanosc za nieprzestrzeganie przepisow prawa. mowie to z doswiadczenia i tylko dlatego, ze przcodawca, w przypadku ewentualnej sprawy, mimo wwiadomosci, ze sam moze zostac ukarany, bedzie rowniez usilowal twierdzic, ze obie strony zgodzily sie na takie warunki. Chociazby tylko z tego wzgledu aby Tobie zaszkodzic z powodu Twojej wobec niego nielojalnosci.

[Posted on: 02 Mar 2010, 15:00:46]

Rowniez Twoim obowiazkiem (nie pracodawcy), jest zameldowanie miejsca zamieszkania. A prawnicy o ktorych mowisz to dunscy czy polscy?

Offline jawach

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
odp:prawnik jest duńczykiem
« Odpowiedź #72 dnia: 09 Mar 2010, 13:47:18 »
prawnik to Duńczyk

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Mar 2010, 15:59:26 »
jawach: z czysto zawodowego zainteresowania chetnie uslysze, jak daleko doszedl Twoj prawnik. Jezeli mozesz, podziel sie doswiadczeniem.

AnonimoweOgłoszenie

  • Gość
jhs poznań
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Mar 2010, 13:46:54 »
prosze uważać na tą firme.Jestem po rozmowie i dla fachowca zaproponowali mi 3000zl polskich na miesiac,praca w danii.

poloniainfo.dk

jhs poznań
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Mar 2010, 13:46:54 »

 

UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 16253
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
UWAGA na pasazerow

Zaczęty przez mikmi03Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5589
Ostatnia wiadomość 06 Cze 2015, 05:19:58
wysłana przez happybeti
uwaga na oszustow samochodowych na dba.dk

Zaczęty przez vaxa_rysDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10599
Ostatnia wiadomość 10 Sty 2012, 22:05:47
wysłana przez vaxa_rys
Uwaga kabusewcy!!!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4580
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2012, 17:13:12
wysłana przez vordingborg
UWAGA -- ogloszenie!

Zaczęty przez TulaDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 10963
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2008, 20:20:20
wysłana przez Manior